Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aranyerem lenne?

Aranyerem lenne?

Figyelt kérdés

Minden "nagy" dolognál elég komoly vérzést tapasztalok, sokszor fájdalommal is jár. Én aranyérre gyanakszom, de lehet más probléma?

Hogyan kezelhetem hatékonyan?


2013. jan. 15. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet végbélrepedés is, ha komoly vérzéssel jár, akkor inkább menj orvoshoz, hogy megfelelő kezelést kapj rá.
2013. jan. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Milyen orvos foglalkozik az ilyen problémákkal?
2013. jan. 15. 15:06
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha egyébként is vannak fájdalmak,nagyon aranyér gyanus

Orvos is csak kenőcsöket kúpot ir fel .Talán még Tb támogatás sincs rajt,kérni kell a patikában.

Lassan már úgy is oda írányitanak mindenkit

2013. jan. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért félek az ilyen kúpoktól, krémektől, mert csomó ismerősömtől hallottam (nők), hogy szőrösödést tapasztaltak. Én is nő vagyok, nincs hormonproblémám, de nagyon sötét és erős a szőrzetem, nem szeretném ha még rosszabb lenne. :/
2013. jan. 15. 15:12
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Proktológus foglalkozik a popsi gondokkal.
2013. jan. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5ös vagyok. Nem csak krémeket és kúpokat ír fel a doki. Engem pl műtöttek. Amíg terhes voltam addig használtam sperti krémet, de az vény nélkül kapható és csak tüneti kezelést nyújt.
2013. jan. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2013. jan. 15. 15:25
 8/10 anonim ***** válasza:

Ugy gondolom akit műteni kell ott már nagy gond van

Ott már a tüneti kezelések nem elegendőek,azaz kenőcs kúp használata

2013. jan. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Műteni kellene minden aranyeret, mert a krém meg a kúp ideig-óráig húzza csak vissza és akinek kijött egyszer, annak ki fog jönni többször is. Engem kb fél éve műtöttek, azóta nincs vele bajom. Ambulánsan csinálják és kb 10perc.
2013. jan. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a sebészetre kell menni aranyérrel, proktológiára beutaló kell, ha ő úgy gondolja.
2013. jan. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!