Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség?! Atroszkópos térdműtét!

Segítség?! Atroszkópos térdműtét!

Figyelt kérdés
Porcszakadás, illetve porcleválásom van. Jövőhéten beszéljük meg a dokival a műtét időpontját. annyi lenne a kérésem hogy akinek van tapasztalata, kérem írja meg, fontos lenne! Hogy zajlik a műtét: altatás, gerincbe érzéstelenítés, helyi érzéstelenítés. mennyi ideig tart a műtét? műtét után mennyire fáj? műtét után mikor állhatok lábra? Nagyon fontos lenne! Előre is köszönöm! 15/L
2013. jan. 15. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Gericbe érzéstelenítéssel volt nekem. A műtét hosszára nem emlékszem, mert kaptam egy nyugtatókoktélt, ettől nem érzékeltem az időt.


Műtét közben nézhettem monitoron, hogy épp mit csinálnak. Szorítókötést kaptam lábfejtől combközépig.


Miután vége volt visszavittek a kórterembe, rögtön bealudtam pár órára. Ébredéskor már egy kicsit tudtam mozgatni a lábujjaimat, de fárasztó volt. Katétert akkor kaptam volna, ha estig nem tudok pisilni. Ezzel meggyűlt a bajom, mert bestresszeltem az ágytáltól és alig indult meg. De szerencsém volt.


Másnap délig nem kelhettem föl. Akkor jött az orvos és közölte, hogy keljek ki az ágyból. Meglepődtem, de simán felálltam. Kicsit sántítottam, amíg a szorítókötést le nem vették. Kissé gyenge voltam, de örültem, hogy járok és nem nagyon mertem terhelni, amiért le is baltáztak egy kicsit. :)

Este megjelent egy gyógytornász. Mindent rendben talált, így harmadnap mehettem haza.

2013. jan. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszod!:) Eléggé félek tőle, de majd csak nem lesz olyan vészes.. :|
2013. jan. 15. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!