Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A térműtét fáj? Tapasztalatoso...

Igricz kérdése:

A térműtét fáj? Tapasztalatosok írjanak légyszives!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt szeretném tudni,hogy a térdműtét fáj?

Mert focizok és a térdem megreccsent,azt gondolják az orvosok h porc letört vagy térszallag szakadás v mittudomén és mondták,hogy valszeg műteni kell...


És azt szeretném tudni hogy műtét közben az fáj? Meg hogy utánna fáj és mennyi idő mire tudok normálisan járni?

Meg hogy akinek volt hasonló láb műtéte,neki megjavult?

Köszi előre is a válaszokat!



#műtét #térd #térdműtét stb
2012. nov. 18. 16:14
 1/2 Merovingii ***** válasza:
Mindenképpen fog majd fájni ! mivel nekem is volt hasonló sérülésem , de a rehabilitáció alatt lassan fokozatosan terhelve már nem fog annyira, de mindenképp javallott a fájdalomcsillapító használata , valamint porc és ízületvédőt is vegyél , pl testépítő boltban ! ( testépítő vagyok )
2012. nov. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mindenképpen fog majd fájni ! mivel nekem is volt hasonló sérülésem , de a rehabilitáció alatt lassan fokozatosan terhelve már nem fog annyira, de mindenképp javallott a fájdalomcsillapító használata , valamint porc és ízületvédőt is vegyél , pl testépítő boltban ! ( testépítő vagyok )



És mennyi ideig fog utánna fájni,illetve mennyi idő mire majd fogok tudni járni?

Mert hétfőn mennék és Pénteken már szeretnék a barátnőmnek a szalagavatójára menni v mire?:/

2012. nov. 18. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!