Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az ínhüvelygyulladás ellen mi...

Az ínhüvelygyulladás ellen mi hat a legjobban?

Figyelt kérdés

Nekem a sok gépeléstől olyan szinten fájnak az ujjaim, hogy már alig tudom mozgatni őket (zsibbad, bizsereg, lüktet, borzasztóan fájnak).

Most már csak úgy tudok gépelni, ha nagyjából mozdítás nélkül ütök le egy billentyűt, de sajnos muszáj a munkám miatt.


Eddig bejártam már mindent, a szokásos cirkusz, hogy biztos gerinc-eredetű (csak mert éppen fájt a derekam), azaz gerinc-MR, meg ami hülyeséget ki tudtak találni, azon már végig mentem kb 1 éven át, na aztán most végre kitalálta z okos reumatológus, hogy na hát ez ínhüvelygyulladás bizony. Ehhez 1 kerek év kellett! Agyrém.


na mindegy, azt szeretném megkérdezni, hogy ez idővel elmúlik, vagy akinek volt/van ilyen, az mit szed rá amitől javult? Gondolom, attól sokat javulna, ha nem gépelnék, de ez sajnos képtelenség.


Jelenleg Brexin tabl-t és Antiphlogistics kenőcsöt (pakolást) írt fel rá reumatológus, de valaki használta már ezt? Mennyire jött helyre ezektől?



2013. jan. 16. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:

a pihentetés

ha egy idő után nem gyúgyul, mert nem tudod pihentetni, akkor be szokták gipeszlni néhány hétre, akkor kényszerpihenő van

2013. jan. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

komolyan mondod? gipszelni?

hát akkor végképp meghalok .... tudom, első az egészség csak aztán sokra megyek vele, ha kirúgnak :(


viszont a válaszodból az is sejthető, hogy ezek szerint ez az állapot gyógyulóképes?

2013. jan. 16. 10:48
 3/8 anonim ***** válasza:
persze, meg lehet belőle gyógyulni, de tényleg a legfontosabb a pihentetés
2013. jan. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

oké, köszi, hát akkor próbálok pötyögni nagyon lassan és nem hajlítva az ujjakat


és fájdcsillapítónak mi a legjobb erre?

Xilox, Cataflam, Flector, egyebek?

(most Xiloxot iszok egyet ha már nagyon nem bírom)

2013. jan. 16. 11:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Bizony jól írták,gipszbe szokták tenni ilyenkor a kezet.

Sok féle gyógyszer kenőcs volt felírva,én is gyarapitanám

2 vel a repertuárt .Az egyik a Sport kér lenne,a másik a Lóbalzsam.

A Lóbalzsamból is 2 féle van .A zselés állagú hűsít,

a krém változat forrósit .

2013. jan. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
krém*
2013. jan. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
és arról a két hatóanyagról senkinek nincs tapasztalata, amiket nekem írtak?
2013. jan. 16. 14:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Sikerült meggyógyulni? Mi vált be legjobban? Sajnos én is kínlódok már egy ideje.
2016. szept. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!