Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A szemöm kül pici viszkető...

Platinateknős kérdése:

A szemöm kül pici viszkető dudorok jelentek meg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már nagyon rég van egy ku**a nagy szemölcs a lábamon.többször lefagyasztottuk de nem vált be. elmentünk börgyógyászhoz, nemhogy leszedte volna, nem, adott egy büdös krémet. azt használtam egy hónapig de nem vált be, és kicsi viszkető dudorok jelemtek meg a szemölcs körül amik iszonyuan viszketnek. utána egy ideig nem használtam a krémet, el is multak a dudorok. aztán megint használtam a krémet és megint kijöttek a dudorok. Mit csináljak¿?????????? amugy nemértem miért nincs itt gyakorin börproblémákkal foglalkozo téma.

2013. jan. 16. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Menj vissza a bőrgyógyászhoz és közöld ezt vele.

Mondd, hogy szeretnéd ha eltávolítanák. (lézerrel, szikével, árammal - majd az orvos úgyis elmondja a lehetőségeket)

Amúgy szerintem a bőrödnek nem tetszik a krém, allergiás reakciót vált ki.

2013. jan. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem baj ha nincs itt bőrproblémákkal foglalkozó téma, sőt semmilyen egészségügyi fórum nem kellene, csak olyan, ahol hivatásos orvosok válaszolnak a kérdésekre, mert sokan azt hiszik, pl. Te is Kedves Kérdező, hogy az ilyen fórumok helyettesíthetik a személyes orvosi vizsgálatot. De ez egyáltalán nem így van! Menj másik bőrgyógyászhoz!
2013. jan. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!