Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire érdekli az embereket...

Mennyire érdekli az embereket az egészséges életmód?

Figyelt kérdés
Arra volnák kíváncsi, hogy mint pl. Rubint Réka rajongók is úgymond egészséges életmódot folytat, már amelyik, azon csak divatból csinálják, vagy mert tényleg jobban érzik magukat tőle. Ez csak egy példa volt. Nem akarom sem Rubint Rékát, sem a rajongói táborát megsérteni, itt most maga az egészséges életmódon van a hangsúly. Arra vagyok kíváncsi, hogy az embereket mennyire érdekli az egészséges életmód Rákától függetlenül.
2013. jan. 17. 07:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy amit annak neveznek, az nem feltétlen egészséges életmód, hanem a jelenlegi divat.


Értelmes ember nem a divatéletmódot követi, hanem úgy él, hogy ne érezze magát betegnek, vagy lerobbantnak.

2013. jan. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahogy öreganyáink is megmondták, az egészség a legnagyobb kincs és erre akkor jövünk rá, amikor már sajna nicns egészségünk.

A többség ilyenkor kap észbe, hogy az étkezésen is sürgősen változtatnia kell, ha azt akarja, hogy a szervezete normálisan működjön.

Én is kénytelen voltam egészséges életmódra váltani. Teljesen más, sokkal jobban érzem magam.


Előtte gyorskaját, fagyasztott készételen, zacskós dolgokon éltem. Tehát csupa E betűs műanyagon. Semmi zöldség vagy gyümölcs. Meglett az eredménye is. :(


Szóval ahogy látom azokat érdekli ez akinél már baj van, vagy látta már valakinél, hogy mekkora baj lehet abból, ha összevissza zabál.

2013. jan. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!