Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? A mellékelt...

Mi lehet ez? A mellékelt képen látható sebek minden kiváltó ok nélkül jelentkeznek időről időre bár általában csak 2 pötty 1-2mm-re egymástól.

Figyelt kérdés

Általában a combomon vagy a bokámon. Van hogy hónapokig semmi sincs. Eddig csak alvás után vettem észre, és 2-3 nap alatt el is múlt. Most viszont több jelent meg a bokámon, a képen látható íves vonalon. Valakinek volt már hasonló? Mi lehet ez? Talán valami rovarcsípés, vagy rágcsáló harapás? Vagy mi a fene? Komoly válaszokat kérnék, köszi


Kép: [link]


2013. jan. 17. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
én a helyedben elmennék egy bőrgyógyászhoz biztos ami biztos...jobb félni mint megijedni
2013. jan. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem erről alsó végtagi herpes zooster /övsömör / jut eszembe, mivel az mindig egy ideg lefutása mellett jelentkezik és hajlamos a kiújulásra és jellemzően mindig ugyan ott. És a képen is mintha az egyik ilyen kicsit hólyagos kiütés lenne, majd besebesedik és utána elmúlik.

Háziorvosodat keresd fel. Jó az immunrendszered, nincs valami krónikus betegséged?

2013. jan. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nincs semmilyen betegségem, immunrendszerem se gyenge.

Köszönöm a választ. Amint szabados leszek elmegyek a háziorvoshoz vele (bár addigra valószínű elmúlik, így ha újra előjön akkor tudok elmenni)

2013. jan. 18. 16:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!