Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szeretnék beöntést adni...

Szeretnék beöntést adni magamnak. Mit gondoltok erről? Ártalmas, veszélyes lehet?

Figyelt kérdés

Rettentő lassú az emésztésem, és a keserűvizeken kívül semmi, de semmi az égvilágon nem használ. Már az is megfordult a fejemben, nem arról van-e szó, hogy régi undorítóságok vannak lerakódva a vastag-, végbelemben, és esetleg ezek miatt ilyen lassú és kínkeserves a dolog. Úgyhogy oda lyukadtam, hogy kellene adnom magamnak egy beöntést, amivel totál kipucolnám odabent a dolgokat. Hátha használna.

Szerintetek használna? Vagy ne próbálkozzam vele? Veszélyes lehet ez amúgy? Vagy túlaggódom, és csak hajrá...?


2013. jan. 17. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább orvoshoz kéne menned...
2013. jan. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megis hogyan adnal magadnak beontest? Es hol? Es mivel?


Az otlet nem rossz, ami a kipucolast illeti, de hidd el, sokkal korulmenyesebb kivitelezni, mint keresni egy hidroterapias centrumot, ahol ilyet vegeznek. (nem beszelve arrol, hogy egy ilyen helyen nem kell magad utan takaritanod)


En kulfoldon elek, szoval nem tudok cimet adni, de mi voltunk mar tobbszor is ilyenen es nagyon klassz volt. Leszamitva a kezdeti kellemetlenseget, hogy egy vadidegen nyulkal a lyukadnal, de nagyon jotekony hatasu tud lenni.


Raadasul akik ezzel foglalkoznak, eleg sokat tudnak az etkezest illetoen es tudnak tanacsot adni, hogyan segits magadon.


En amiota odafigyelek a kajara, rendszeresen sportolok, azota naponta 2-3x megyek nagywcre es nagyon konnyu es gyors az egesz. Regen egy, ketnaponta mentem es minimum fel oras tortura volt, es azt hittem ez normalis. Hat nem az!

2013. jan. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 myszter válasza:
Szerintem bátran adhatsz magadnak beöntést. Bemész a patikába vagy valamelyik gyógyászati segédeszközök boltjába veszel egy beöntő szettet, arra ügyelj és egyben egy jó tanács, hogy gumi végbélcső legyen az irigátor cső végén. De lehet kapni egyszer használatosat. Elsőre 1l mennyiségnél többet ne adjál fel magadnak, javaslom, hogy a folyadék kamilla tea legyen. Vannak különböző receptek és terápiák. Nézz utána és rajta. Ártani nem ártasz vele csak jó hatással lehet a szervezetedre.
2013. febr. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!