Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen ötlet a fehérjepor nem...

Milyen ötlet a fehérjepor nem gyúrás mellé, csak tömegnöveléshez?

Figyelt kérdés
lehet kicsit hülyén foglamaztam meg ezt a kérdést..szóval ne szóljatok le egyből, tudom használni a keresőt, viszont ilyenjellegű kérdést nem igazán találtam ezzel kapcsolatban. 18 éves srác vagyok, és fel szeretnék szedni pár kilót mert elég vékony vagyok. milyen ötletnek tartjátok ehez valamilyen fehérjeport? lenne hatása? tehát nem gyúrás, tesépítés mellé szeretném használni, hanem szó szerint tömegnövelésre "hájasodásra" kicsit. lenne hozzá mozgásom mert most hogy beindul a suli kinn leszek külső gyakorlati helyen (hűtő-klíma szerelés) de pont arra akarok kimenni hogy hátha így feljönne pár plussz kiló. persze mellette rendesen táplálkoznék is, és ez jönne hozzá pluszba mint rásegítő lehetőség. az anygacserém viszont megnehezíti mert hiába voltak iylen éjszakai zabálásaim is a nyáron, 1-2 kiló jött fel rám. ezért nem vagyok biztos ennek az eredményében sem, feleslegesen meg nyilván nem akarom költeni a pénzem. a véleményetek erről, érdemes lenne belevágni, vagy csak tesépítőknek jó az mint kiegészítő?
2009. aug. 30. 16:02
 1/6 A kérdező kommentje:
ajj, olvasgatom hogy egyért4elműen nem hízlal a fehérjepor..pedig máshol meg azt tanácsolták..na akkor tényleg tanácstalan vagyok mit tudnék venni ami ilyen tömegnövelő lenne..
2009. aug. 30. 16:06
 2/6 anonim ***** válasza:

meg is válaszoltad magadnak. :) Hájasodni nincs értelme, mert ahhoz vagy telítetlen zsírokat (állati zsírok) kell enned, ami miatt magas lesz a koleszterined és káros, vagy cukrokat, amiktől fogszuvasodásod + cukorbetegséged lesz. Aztán hahájas leszel rá fogsz jönni hogy úgy nézel ki mint egy besz*rt zokni, és majd jön a szenvedés h mégsem akarsz hájas lenni.

Sportolni kell, és akkor fogsz hízni.

2009. aug. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem értem ha nőni akarsz akkor a tömegnövelőt miért nem gyúrás mellett használod?! Mert ahhoz idő, meg kitartás kell? Szerintem sokkal többet érnél el vele, ha edzenél és úgy innád a tömegnövelőt, akkor nem hájas hanem izmos lennél... De hát te tudod... Megjegyzem a JUMBO nevezetű elég jó cucc de akkor valóban kell gyúrnod különben csak hizol pl hasad nő. De elég drága.
2009. aug. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
baromság
2009. aug. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mindenképpen gyúrjál mellé, mert idétlenül fogsz kinézni :D hasad megnő és nem egyenletesen fogsz hízni tőle egyáltalán. úgyhogy vagy kezdj el 3szor annyit enni, vagy egyél port, de akkor gyúrjál is.
2009. aug. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hízni.

ha izmosodni akarsz sport és kaja

ha hízni akkor kaja

2010. ápr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!