Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Durva köhögésre ellenszer? Ez...

Durva köhögésre ellenszer? Ez átok?

Figyelt kérdés
Az egyik barátom rettenetesen köhög. Szerintem elátkozták, ugyanis triceratopsz hangokat ad ki mikor köhög. Ez olyan hangos, hogy 3 szomszéd jött már reklamálni. Egyik orvosság sem jó rá, mindent próbáltunk. Egyik nap Manyi néni a szomszéd kuruzsló meghallotta ahogyan kibeszéljük és elmormolt egy rontást. Nekem tetves lett a hajam de ez most nem lényeg, a barátom pedig azóta szörnyen köhög, de annyira, hogy már zeng az utca tőle. Van valami ellenátok esetleg? Mert ez már nem játék, és biztos, hogy Manyi az oka. Próbáltunk unikornis hugy- gőte szem- pillangó puki levest adni, de attól meg szivárványosat hányt. Nem tudom mi tévő legyek. A válaszokat előre is köszönjük.

2013. jan. 18. 23:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Vegyetek le a rontast egy aranyos kis mondokaval.

Egyebkent ha van otthon kakukkfű (nem.kell gyogynobenyesbe rohangaszni jo a fuszer fazonu is), akkor bogrenyi forro vizbe tegy egy bo teaskanalnyit es kortyolgassa el (ne a Manyi!) lassan, aprankent. Az elatkozott nagybacsim egy ilyen tea utan masnap koszonte az eletmentest. Hurutos csunya kohogesre jo, szarzra nem annyira.

Samanhoz valo ellatogatas is tanacsos lehet...o receptes rontaslevevot tud adni.

2013. jan. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Agyhúgykő teát tudnám javasolni.
2013. jan. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdeklődjetek Manyi néninél.
2013. jan. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!