Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert fajhat a hasam vagbel...

Miert fajhat a hasam vagbel magassaban csak bal oldalon? Lehdt belole baj?

Figyelt kérdés
Az ejjel arra ebredten hogy faj vagbel magasagban csak a bal oldalon. Mostanra mar nem faj, most nem erzem. Miert fajhatott?
2013. jan. 19. 06:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Én úgy hallottam sajnos, hogy a vakbélgyulladás általában bal oldalon fáj, mert arra sugárzik ki...

Nem tudom, igaz-e, mert nekem még szerencsére sosem volt ilyen, de az unokahúgomnak is bal oldalon fájt, meg az egyik ismerősömnek is. :S

Szerintem, ha nem múlik el a mai napon (mármint, ha mondjuk visszajön a fájdalom), akkor menj el egy orvoshoz, hogy megnézze. Simán lehet, hogy semmi egyébként, rossz lélegzetvételtől is lehet.

Ha már nem fog többet fájni, akkor semmi gond, ne törődj vele.

2013. jan. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az nem vagbel, hanem VAKBÉL. es a vakbel jobb oldalon faj. de leginkabb a gyomorszaj kornyekere sugarzik ki. Magas lazzal jar.
2013. jan. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem fáj nagyon, akkor lehet hogy felvagy fújódva és/vagy szorulásod van. Nekem ettől szokott nem tudom, hogy voltál-e mostanában wc-n.
2013. jan. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem menny el orvoshoz, mond meg neki, hogy mi van.

Ő megbírja állapítani, hogy vakbél vagy sem.

2013. jan. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!