Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rákos anyajegy, vagy csak...

Rákos anyajegy, vagy csak pattanás van "alatta"?!?!

Figyelt kérdés
Van egy anyajegyem a nyakamon, de egy ideje (hónapok óta lehet már van egy éve is) van mellette, talán kicsit alá is beér, egy pattanás. Régebben is észrevettem, hogy ott van, csak azt hittem, majd elmúlik. De sajnos nem múlt el és ha hozzáérek fáj is, ugyanúgy, mint egy nagy pattanás amit nem nyomtak ki.. Felmerült bennem, hogy csak pattanás, de ha az lenne, miért nem fakadt már ki? Eddig is tudtam, hogy ott van de nem tulajdonítottam neki túl nagy figyelmet, viszont most már fel fogok keresni egy bőrgyógyászt. Van okom aggodalomra??

#anyajegy #pattanás #bőrrák #rákos anyajegy #régóta fennálló probléma
2013. jan. 19. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy van okod, lehet akár az egy ateróma, lipóma, vagy szemölcs, ami mellé pattanás nőtt, de ezt tényleg a bőrgyógyásznak mutasd meg.
2013. jan. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. jan. 19. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!