Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha van egy anyajegyem, amit...

Ha van egy anyajegyem, amit valószínű elvakartam, és nem nagy, de piros körülötte a bőröm, és nem nőtt már vagy 3 napja [ma megyek bőrgyógyászhoz] akkor nem lehet vele nagy gond ugye?

Figyelt kérdés

max kiveszik, de nem melanómás vagy valami..

amugy kb 1 hete lehet rajtam, nemrégen vettem észre


2009. aug. 31. 08:51
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Mivel úgyis mész ma a bőrgyógyászhoz, majd ő tudja megmondani miután megnézte. A leírtak alapján nem lehet eldönteni, azt egy szakembernek kell megvizsgálnia.
2009. aug. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A bőrgyógyászok nagyon nem szeretik a vérző, változó anyajegyet, úgyhogy biztos le fogják venni. Ha még ma mégy vele bőrgyógyászhoz, akkor nem lesz semmi baj. Ez még nem melanóma, de könnyen lehet belőle, de az nem 1-2 nap alatt alakul ki, nyugi.
2009. aug. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem vérzik
2009. aug. 31. 09:01
 4/10 A kérdező kommentje:
hát énis ugy tudom, hogy ahoz várni kéne 1-2 hónapot hogy komolyabb legyen nem?
2009. aug. 31. 09:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp a levételt fogják javasolni, de ha nem találnak rákos sejteket benne, akkor nem muszáj levetetni, átgondolhatod, viszont, ha annyira komoly a dolog akkor azonnal le is vehetik. Előtte fájdalom mentesen átnézik az anyajegyeidet, főleg a törzseden. Nekem azt is pillatok alatt megcsinálták kis hengeres nagyítóval. Nem kell félned, csak menj el mindenképp és mond el nekik is azt, amit ide leírtál. Meg majd írd meg végül mi volt!
2009. aug. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

hát abból gondolom, hogy nem lehet komoly, mert mondom 3 napja nem változott semmit. hanem ugyanolyna nagyságra meg színre is.

nagyon félek

2009. aug. 31. 09:43
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is elvakartam egy pici anyajegyemet,de úgy gondoltam,jobb lesz,ha leveszik!Nyugi nem nagy dolog!Nekem 9 éves koromban szedtékle,és már csak egy kis heg van a helyén
2009. aug. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
neked hogy nézett ki?
2009. aug. 31. 10:32
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
énmeg borotvával vágtam el félig egy anyajegyet. mert ez kicsit ilyen kiállós volt, énmeg épp arra jártam borotvával, és belekapott a borotva. vérzett picit, majd rendbejött, és nemlettem rákos tőle.
2009. aug. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nekem nem vérzett nemis vérzik, hanem piros körülötte a bőröm
2009. aug. 31. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!