Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beoltassam 2 éves kislányom...

Beoltassam 2 éves kislányom influenza ellen?

Figyelt kérdés

Félek a járványtól is, de attól is, hogy az oltás okoz problémát. Hallani lehetett pár éve, hogy vakságot, ritkán halált is okoznak különböző oltások, ezért amire nem kötelező, arra inkább nem oltatnám be. Viszont állítólag most H1N1 járvány van/lesz, és ez elég félelmetes.

Ha én be leszek oltva, párom is, kislányomat meg nem viszem közösségbe, így vajon megóvhatom? Vagy attól, hogy nem leszek beteg, még hazavihetem a fertőzést és megfertőzhetem?

Hasonló korú gyerkőcök szülei? Ti beoltattátok őket? Volt belőle baj?

Köszi!


2013. jan. 21. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Én soha nem oltattam a gyerekeimet. Semmi értelmét nem látom.. állítólag lesz.. ahha..
2013. jan. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja, és magamat sem oltattam soha. ennek ellenére nem is voltunk soha betegek, kivéve az évi rendszeres nátha.
2013. jan. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

EZ MINDIG NAGY DILEMMA.

De en mindig azt mondom lehetoseg szerint az mebernek mindig ki kll valasztania azt az orvost akiben bizik en egy kisvarosban lakom ugyhogy ez adott de aki nagy varosban el annak is korul kell neznie Mert:

ha bizol a dokiban akkor megfogadod a tanacsat es ha kell az oltas akkor kell , es ha gond lehet belole azt az orvos tudja igazan elmondani mi lehet az.

kerdezz egy orvost akiben bizol,masra ne hallgass vannak akik melette es vannak akik ellene ez van de a jo doki elfogulatlan.

2013. jan. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!