Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Külső viszkető aranyérre mi...

Külső viszkető aranyérre mi lenne hatásos?

Figyelt kérdés
Elhasználtam egy doboz Reparon kúpot és krémet, voltam sebésznél, Detrelaxot javasolt, azt is beszedtem, de még napjában többször érzem, hogy viszket. Akinek már volt ilyen problémája, mi használt neki?
2013. jan. 21. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Jó a vércukor szinted ?

A cukorbaj is okozhatja a viszketést.

2013. jan. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A cukorral minden rendben, férges sem vagyok. Csak az a kitüremkedés viszket.
2013. jan. 22. 14:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Nedves popsitörlő, vagy bidé (alvázmosó). Betadine kenőcs. Több mozgás és kevesebb ücsörgés.

Rostos ételek fogyasztása. Szorulás, kemény széklet elhárítása.

2013. febr. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsónak: már régóta popsitörlőt használok, a széklet rendben van, napi mozgás megvan, 1.5 éves gyermek után szaladgálok, meg tornázok is. De közben már el is múlt a problémám ... naponta többször áttöröltem betadine-nal, estére meg körömvirágkrém.
2013. febr. 19. 14:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a Betadine-elmulasztotta /rendszeres használatra nem javasolt/.

Ha nagyWC után viszketést érzek, akkor babáknál használatos nedves törlővel alaposan megtörlöm és popsikrémmel bekenem. Ezzel csírájában elfojtom a problémát.


Szerintem bármilyen pelenkakiütés elleni popsikrém jó, de én a vaníliás popsikrémre esküszöm.

Egy brutál nagy tégely 500,- Ft volt. Az unokámnak is jut belőle.

Nem üt át a nadrágon /nem kell intimbetét hozzá/.

2013. febr. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!