Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért jelenik meg néha egyetle...

Miért jelenik meg néha egyetlen viszkető bőrpír az arcomon vagy a nyakamon?

Figyelt kérdés

Néha olyan mintha egy apró kis szúnyogcsípés lenne a közepén,néha meg csak egy szimpla bőrpír.....

azért nem értem mert mindig csak 1 darab jelenik meg....nem több.... úgy tudom,allergiánál több jön ki..vagy nem ?


29/L


2013. jan. 21. 18:13
 1/3 A kérdező kommentje:

semmi sincs az arcomon,és tudtommal ételallergiám sincsen( ami nem jelent semmit). És ez az egy darab kis viszkető bőrpír mindig elmúlik kb 10-15 perc múlva magától,mintha ott se lett volna....nem értem...úgy tudom,allergiánál több jön ki..vagy nem ?

többnyire fül alatt,nyak oldalán,arc szélen,homlokon,szemöldök körül, nagyon ritkán az orcán jelenik meg egy...

2013. jan. 21. 18:16
 2/3 anonim ***** válasza:
én nem tudom nem nézegettem magamat annyira de asszem nekem nem volt semmi láthato nyom csak viszketett az állam környéke. de gyanitom a macska miatt mert az ember sokszor nyula nyakához. én meg sokat simogatok macskátXD
2013. jan. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nincs macskám...nyakamhoz ritkán érek....

én se nézegettem magam,csak mikor úgy viszket,mint az állat,jobb esetben megnézem,hogy mi a fa@z van..és ha nincs zöldhályoga az embernek,látja azt a piros foltot.szerintem nem bonyolult értelmezni.

2013. jan. 21. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!