Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet hepatitise? (többi lent)

Lilith1994 kérdése:

Lehet hepatitise? (többi lent)

Figyelt kérdés

2013. jan. 21. 22:38
 1/7 A kérdező kommentje:

Na szóval anyukám lehet hogy elkapta, mert olyan helyen dolgozik ahol találkozhat fertőzött fecskendőkkel... mindenfélével még HIV-el is. Szóval a munkáltatója nem ad rendes védő felszerelést a munkájához, ő takarító egy kórházban... (mindenhol, műtő, labor stb.) Bele is nyúlt tegnap egy ilyen tűbe.


Adassak be védő oltást?


Nem élek együtt már anyukámmal de félek ha valami lesz akkor látogatni kell meg hasonló dolgok, és akkor én is elkaphatom tőle nem?


Mennyi az esélye annak hogy beteg lett?


Most ne látogassam meg?


(HIV-e is lehet)

2013. jan. 21. 22:39
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó viszonyban lehetsz anyuddal... Amúgy elkaphatta sajnos, az oltás az megelőzésre való általában, a már kialakultra is van persze oltás. Orvoshoz menjen el, vagy mondja el ott a kórházban h ez történt. Ez munkahelyi baleset.
2013. jan. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tényleg nem vagyunk jóban, az ő hibájából, de most nagyon sajnálom és féltem. Úgy volt hogy csütörtökön megyek el hozzá de agy nem merek. Mert én kaptam ilyen ellen már oltást de a hatása már elmúlt, szóval nem tudom. Szóltam nagy mamámnak is hogy vigyázzon mert nem szeretném ha elkapná, mert így is elég baja van. Attól tartok hogy ha most nem megyek akkor nagyon meg fog sértődni, de igazság szerint nem szeretnék meg fertőződni. Szerintetek megérti?
2013. jan. 22. 09:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Szóval, belenyúlt egy tűbe. Oké, de honnan veszed hogy elkapott valamit? Infektológián dolgozik vagy mi, hogy így beijjedtél?
2013. ápr. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kérlek szépen onnan veszem hogy laborba takarít.
2013. máj. 9. 07:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát de nem érted hogy nem mindegy hogy milyen labor?
2013. máj. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Te így velem légy szíves ne. Másrészt egy olyan labor ahol foglalkoznak különböző vírusok létre hozásával is, ahol kutatják az ellenszerét, szóval kísérleti. Ez az egyik hely ahol dolgozik. A másik nos betegek vérét veszik le és analizálják.


Másrészt ügy meg oldódott. Nem beteg volt ki vizsgáláson. Mindenre negatív.

2013. máj. 9. 22:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!