Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bioptron lámpa és az infra...

Bioptron lámpa és az infra lámpa között mi a különbség?

Figyelt kérdés
Kisfiam középfülgyulladást kapott, most jelenleg nem hall a jobb fülére. állandó lerakódásokkal küzd mióta ovis lett. A dr.Nő bioptronlámpát, vagy az active light nevű lámpát javasolta, hogy próbáljunk meg kölcsönkérni. Én nem gondoltam hogy ennnyire drága egy ilyen készülék, és kötve hiszem hogy valaki akinek van ilyen kölcsönadná.
2013. jan. 23. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Csak a megnevezés.
2013. jan. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gyulladásra nehogy infralámpát használj mert csak rosszabb lesz.....

Amúgy a Bioptron fényterápiás készülék egy orvostechnikai eszköz, kórházakban, orvosi rendelőkben használják..az ára emelkedik folyamatosan mert egyre többen veszik magáncélra is..nekem is van itthon 116 betegségre jó.. nem hiába kerül ennyibe egy infralámpa meg 4000 ft kb és azt gyulladásra nem használjuk mert csak még jobban begyullad tőle a kezelt felület.

Keress fel egy Zepteres kereskedőt nekik van ilyen Bioptron készülékük próbáljátok ki elvileg van 3 ingyenes kezelés. Ha Debreceni vagy akkor pedig én nagyon szívesen segítek. :)

2013. jan. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bezepter válasza:

Szia!

Én budapesti "zepteres" vagyok! Ha tudok segítek neked a kezelésben!

Amúgy a kérdésedre a válasz hogy az infralámpa olyan hőt bocsájt ki ami a gyulladást felerősíti és még a kisfiadnál a kezelt felületet meg is égetheti míg a bioptron fényterápiás készülékben van egy ventilátor ami a fényt nem engedi túlhevülni így mellékhatások nélkül tudod használni a gyermekeden.... Az előző hozzászóló jól mondta hogy több mint 100 betegségre jó, és olyan jellemzői vannak hogy:

- UV mentes fényt ad

- Veszélytelen és nincsenek ismert mellékhatásai

- Különféle mélységekbe hatol a bőrbe

- Javítja a helyi vérellátást

- Értágító hatása van

- Serkenti az immunrendszer működését

- Serkenti a sejtek biztonságos növekedését

- Gyorsítja a gyógyulási folyamatokat

És még sorolhatnám! De szerintem a legfontosabb hogy elismert svájci Klinikailag tesztelt, Kipróbált és Tanúsítvánnyal rendelkező Orvostechnikai eszköz!

A bioptron amúgy a gyógyító hatása miatt drága de vannak jó konstrukciók amivel elérhető szinte minden ember számára! Ha gondolod akkor írj egy privát üzenetet és adok neked elérhetőséget és segítek ha tudok! Az én 3 gyermekem is rendszerint használja abból az 1iknek pont ilyen baja volt kb 2 hónappal ezelőtt és ott jártunk hogy a fül-orr gégészeten felakarták szúrni a fülét 3éves korára! Hülyeséget és átverést nem írok se én se az előttem szóló! Ha tudunk segítünk!

2013. febr. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A.L.V. válasza:
Én Bioptron lámpák értékesítésével foglalkozom. Ha információra van szüksége a Bioptronnal vagy más termékkel kapcsolatban hívjon nyugodtan. 0630-4400-129
2014. júl. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!