Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orrsövényferdülés! Milyen...

Orrsövényferdülés! Milyen tüneteket okoz? (fáradékonyság? ) Hogy zajlik egy ilyen műtét? Mire kell vigyázni utána? Tudna tájékoztatni vki?

Figyelt kérdés

Ahogy én észrevettem (ill nem vettem észre) nem okoz látható esztétikai problémát de egyre kellemetlenebb h az egyik orromon egyre többször nehezebben kapok levegőt!


Mindez egy fültisztítás közben derült ki nemrég,amikor mondták h van ez az orrsövény és h okoz e problémát még én is legyintettem h nem semmit,meg mi a fene ez,de tegnap este pl elég nehezen aludtam el mivel alig kaptam az eyiken levegőt!

Ha kicsit birizgálom akkor egy kis ideig jobb meg pl ha benyomom mindkét oldalt az orromat a kezeimmel akkor is de mindez csak 1-2 percig segít

Műtét az egyetlen megoldás?



#orrsövémy
2013. jan. 23. 13:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!