Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Felkaron és mellkason lévő...

Felkaron és mellkason lévő pattanásokat hogyan lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés
Szerintem attól alakultak ki hogy gyakran futok és beleizzadok a ruhába. De mit tegyek ellene hogy elmúljon?
2013. jan. 23. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász megmondja...
2013. jan. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy alkoholos tonikkal vagy fertőtlenítővel végtörlöd a területet futás előtt, akkor talán lecsökken a kórokozók száma, és nem szaporodnak el az izzadságban annyira, meg fürdés után is. És ne műszálas ruhában fuss, hanem valami jól szellőző pamutban. Hátha bejön, egy próbát megér.
2013. jan. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Bőrtgyógyász nem sokat tud. Éne lmentem hozzá mert már jó ideje kűzdök az arcomon és a hátamon. Kiírt valami gyógyszer otthagytam a patikában 20 ezer forintot. Ez egy havi adag volt. Egy hónap múlva visszamentem kb semmi változás nem volt, annyi, hogy a szám mellékhatásként írtóra kiszáradt. Akkor felírt még egy adagot amit kifelé menet a kukába dobtam. Ez volt áprilisban, majd jött a nyár a napsütés és sokkal szebb lett az arcom. Azóta a hátamon szinte teljesen eltűntek az arcomon sajnos nem. Mindn este alkoholos tonikkal mosom de nem elég :( Többször is mondták, hogy ki kéne próbáljam a szoláriumot, de lusta vagyok elmenni...
2013. jan. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!