Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Írjatok kérlek! LENTEBB. Tanács?

Nevtelen89 kérdése:

Írjatok kérlek! LENTEBB. Tanács?

Figyelt kérdés
Úgy érzem magamat,mint valami széttanult nyomorék,aki a központi írásbeli felvételi megírása után nagyon nagyot csalódott.Széttanultam a fejemet,kitűnő voltam 8 év végén max pontot viszek tovább és csak szar 59 pontosat írtam,és a megye legjobb gimnáziumába akarok jelentkezni.Néha arra is gondolok,hogy a jövőm miatt ÖNGYILKOS leszek,ez normális.Mindent feltettem a tanulásért:a sportot,közösségi életet,mindent és mit kapok ezért szakközepet?NEM TUDOM MIT CSINÁLJAK,SEGÍTSETEK,VAGY MÁR KÉSŐ LESZ!

2013. jan. 24. 19:01
 1/2 anonim válasza:
100%
A központi idén nagyon nehéz volt,az 59 pont nem olyan rossz eredmény, lehet hogy egy jó szóbelivel bekerülsz oda, ahova akarsz jelentkezni. Ha meg nem, akkor egy rosszabb gimnáziumba, aztán következő évben, pedig megpróbálsz átmenni. Nem dől össze a világ. Ha meg öngyilkos leszel akkor még szakközépbe sem mehetsz! Azért tanultál 8 évig hogy ezt tedd? Hogy a szüleidet és barátaidat, testvéreidet, ha vannak tönkretedd?! Nem azért, de valakinek még rosszabbul sikerült, pedig kitűnő, mégis azon gondolkozik már, hogy hogy készüljön a szóbelire. Ha nem is vesznek fel, méltányossági kérelmet még mindig írhattok, egyik ismerősöm így került be 2 éve egy jó gimibe. És ne itt kérjél tanácsot, hanem fordulj a szüleidhez!!!
2013. jan. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az hogy ezt most úgy érzed "elszúrtad" nem azt jelenti hogy nem lesz belőled semmi!Igenis lesz ha harcolsz érte!Én fősulis felvételin biológiából épphogy kettesnek megfelelőt értem el, pedig gimiben faktos voltam, ami azt jelenti hogy minden nap volt biológiám. Pontok alapján vettek fel a suliba, nem vették figyelembe a központit. Most már nem tudom hogy van ez.De ha nem is kerülsz be, később megpróbálhatod újra!Csak harcolni kell. Azzal nincs semmi baj ha elbuksz!De mindig fel kell állni!!!!
2013. máj. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!