Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Veszélyes csigolyaelcsúszásom...

Veszélyes csigolyaelcsúszásom van ( spondylolisthesis )! Továbbiakat lent találod! Tudsz segíteni?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok 15 leszek Augusztusban. Kb. 2 éve megállapították hogy csigolyaelcsúszásom van mikor a testnevelő elküldött ortopédiára ( 5. ágyéki csigolya 10mm van előre csúszva ) Nem fájt a hátam semmi gondom nem volt ,egy héten kétszer jártam gyógytornára és kész... 1 év eltelt és annyira súlyobbodot a helyzet hogy zsibbadnak a végtagjaim és nagyon gyenge vagyok nem birok menni és úgy érzem levághatnának a lábamat nem éreznék semmit folyamatosan kiöntöm az üdítőt mert nem tudom rendesen megfogni... Novemberben felkerestünk egy magán ortopédiát Dr. Körmendi Zoltánnak hívják a Heim Pál ortopéd osztályán dolgozik főorvosként , most 8. osztályos vagyok felvételik stb. azt mondta hogy beutal 2 hétre a kórházba de megkértük hogy februárba mert akkor már vége a szóbeliknek stb. nem rég felhívtuk és Március végére tudott időpontot adni DE ADDIG NEM BÉNULHATOK LE MIT CSINÁLJAK? mert már nagyon súlyos a helyzet és 2 éve nem volt csinálva a gerincemről röntgen ( AZ SZTK-BAN CSINÁLNAK RÖNGENT ÉS MYENYIÉRT?) NAGYON KÖSZI AKI VÁLASZOL MAJD!
2013. jan. 26. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Az SZTK-ban úgy tudsz ingyen röntgent csináltatni, hogy a háziorvostól kértek beutalót az ortopédiára és az ortopédus küld el röntgenre.
2013. jan. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

először orvoshoz kellett volna menned, nem szóbelikre, már bocsi

én 2 éve a tehetségvzsgákról mondtam le, és nem vettek fel gyógytornásznak, mivel szívbetegséggel azonnal kórházba küldtek, most már helyrejöttem és idén újból felvételizem

2013. jan. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bocsánat, nem orvoshoz, hanem kórházba kellett volna menned, ha azt tanácsolták
2013. jan. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg forduljatok magándokihoz. Vagy próbálkozz be a neurológián, hátha a neurológiai tüneteid miatt megsürgetik az ortopédiát.
2013. jan. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!