Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez aranyér? Mit tehetnék?

Ez aranyér? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Panaszom nincs rá,nem fáj,nem viszket meg semmi.Csak látszik,hogy ilyen kis csomószerű kitüremkedés van ott.Mit javasoltok?
2013. jan. 26. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez lehet kezdödö aranyér ,én azért javaslom mutasd meg orvosnak hogy megnyugodj.
2013. jan. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha ez valóban az, akkor ilyenkor semmi teendő nincs vele. Ha használnál kenőcsöt vagy kúpot, akkor az lehet megoldaná, de valószínűleg csak egy időre, mert mondjuk ha egy újabb hatás érne ott, akkor megint előjönne.

Nekem évekig volt panaszmentes aranyerem, nem is használtam rá semmit, aztán állandó széklet gondok előhoztak még kettőt, azokkal annál inkább. Kaptam rá kenőcsöt, teát iszok, hogy rendben legyen a széklet, illetve cickafarkos ülőfürdőt javasolt még az orvos. Az utóbbit te is kipróbálhatod.

De persze a legbiztosabb mindig az, amit orvos mond.

2013. jan. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

3/4.

Igen, azt nézegeti. Mi ebben a probléma? Nem másét nézegeti hanem a sajátját, és a saját testétől a kérdező csak nem fog undorodni. Szerintem ha a tiédben is lenne valami olyan ami idáig nem volt ott, te is próbálnál választ keresni arra, hogy mi is az, és látni is akarnád. Amúgy meg valószínűleg nem úgy fedezte el hogy naponta eltöltött 10 perceket a fenekének a nézegetésével.


A kérdésre válaszolva nem biztos hogy aranyér. Én nekem is van ilyen előtte használtam krémeket stb. mert azt hittem aranyér. Elmentem orvoshoz megvizsgálták és azt mondták vadhús. Nemsokára kell menjek sebészetre :(

2013. jan. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
de ha semmi tünete nincs akkor miért nézegeti? az az ha semmi tünete nincs akkor egy átlagos ember nem nézegeti csak úgy a lyukát... de lehet én vagyok a hülye.. :)
2013. jan. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves hármas!

Senkinek nem kell a fenekét nézegetnie ahhoz, hogy felfedezzen egy ilyen elváltozást, aki egy kicsit is ad a személyes tisztaságra, az alaposan megmossa a fenekét és akkor nagyon könnyen észrevesz egy ilyet. Vagy mikor kitörli a fenekét nagy wc után, akkor is észre lehet akár venni. De te nyilván azt sem szoktad.

Amúgy meg a tünetmentes azt jelenti, hogy nem fáj, nem viszket, nem ég, nem vérzik vagy ilyesmi. Ha esetleg nem tudnád...

2013. jan. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Szőrtelenítésnél valahogy néznem kell...:D

2013. jan. 26. 13:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen kedves 54%-os, te vagy a hülye. Tudod nem kell azt nézegetni hogy észrevegyük, elég csak megfürödni. Ja, vagy te nem szoktad megmosni a segged?
2013. jan. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!