Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetnék az aranyeremmel...

Mit tehetnék az aranyeremmel 17 évesen? L

Figyelt kérdés
Nagyon rég óta küzdök ezzel a betegséggel.Már próbáltam a kamillás diófa leveles ülőfürdőket, körömvirág krémet, hemorid kenőcsöt, és semmi nem használ vagyis enyhívi a panaszokat nem viszket nem fáj csak nagyon idegesít hogy ott van , megnézem a tükörben és sírógörcsöt kapok hogy miért pont nekem kell ilyenekkel bajlódnom? Orvoshoz nagyon félek elmenni .. pedig tudom hogy azt kellene de nem bírom magamat rávenni és annyira kínos erről beszélni . valaki esetleg megtudná mondani hogy el fog-e valaha tünni az a csomó vagy csak ha leműtik? Valmi hatásos gyógymód , 17 évesen nem akarok proktológushoz menni. ://
2011. dec. 28. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz!
2011. dec. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Intimtornát nem pródáltad? Nekem erre és más panaszokra ajánlotta a nőgyógyász az intimtornát. Sztk-ban jártam két hetente megtanulni a helyes technikát, és nagyon sokat használt. Egy végtelenül kedves és megértő hölgy tanította a dolgot, egyáltalán nem volt kellemetlen a dolog, és egy ft-ba sem került. Esetleg kérhetnél oda beutalót, mégis csak humánusabb megoldás lenne mint egy esetleges műtét.
2011. dec. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Orvos előtt soha ne tarts semmit kínosnak! Az egészségedről van szó. Ne aggódj, látott ő már mindenfélét, nem kell félned.
2011. dec. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a bátorítást , tudnátok segíteni, hogy hogy is megy egy ilyen vizsgálat meg úgy mindent !! ?? :)
2011. dec. 28. 15:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Na te sem fogsz egy hamar análozni.Menj orvoshoz!
2012. jan. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!