Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha félálomban beszélnek...

Ha félálomban beszélnek hozzám, sokszor semmire nem emlékszem belőle, pedig gyakran reagálok is. Normális ez?

Figyelt kérdés

Ha este elalszom a kanapén, akkor egy idő után jön a párom, és szól, hogy menjünk aludni. Többször volt belőle egy kisebb vita, hogy én azt hittem, ott hagyott a kanapén aludni egyedül, ő meg elment a hálószobába. Pedig szólt, hogy menjünk aludni, én még mondtam is rá valamit (kinyitottam a szemem, ránéztem), de ebből semmire nem emlékszem.

És ez nem egyszer, kétszer fordul elő, hanem elég gyakran. Normális az, ha az ember nem emlékszik arra, ami félálomban történik vele? Engem nem zavar, hogy jól alszom, ha ez normális :D



2013. jan. 26. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
igen normális, mindenkivel van iylen hogy nem emlékszik. Nehogy már ezen vitázzatok. Nálaunk amugy oylan szokott lenni hogy nem emlékszem amikor reggel elköszön tüőlem a férjem. ritkán fordul elő de néha megseik, én is mindig mondom neki hogy el sme köszöntél aztán mondja hogy de még puszit is adtam, de én nem emlékszem rá.
2013. jan. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oké, de van, hogy ez az állapot percekig eltart. szóval válaszolok neki, beszélgetek vele, kinyitom a szemem, ránézek... és az egész teljesen kiesik, minta meg sem történt volna.
2013. jan. 28. 20:39
 3/3 anonim ***** válasza:
akkor sincs semmi gond nyugi.
2013. jan. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!