Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet napi 5-6x viszonyl...

Mitől lehet napi 5-6x viszonylag normális állagú székletem?

Figyelt kérdés
Nem hinném, hogy sok kajától, mai kajám: reggelire egy üres magos kifli teával, utána 11-12 körül egy csirkecomb krumplipürével, 3 körül fél tányér lecsó egy kis szelet kenyérrel és 6 körül pedig két kisebb szelet sonkás kenyér paprikával, paradicsommal. Ez sok lenne? Szerintem inkább sokszor próbálok kevesebbet enni...
2009. szept. 1. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán gyors az emésztésed.
2009. szept. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, de régen nem volt ilyen gondom, ez pár hónapja jött elő. Amúgy túlsúlyom is van, nem tudom ez számít-e.
2009. szept. 1. 20:56
 3/3 anonim ***** válasza:
A párom 1 nap 3szor megy el,vagy 4szer,de szerintem már az is sok. Ö se eszik tul sokat pedig. Szerintem ez nem normális,de amig végülis nincs semmi baj töle...de ki tudja mi állhat mögötte! orvostudakozo.hu,itt megkérdezhetsz egy szakembert! Aztán ird meg mit mondott,ha megkérdezed! =)
2009. szept. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!