Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik, ha valaki nem...

Mi történik, ha valaki nem oltatja be a gyermekét?

Figyelt kérdés
Engem konkrétan az érdekelne, hogy a bírósági eljárás után (ha eljut addig az ügy), ha elítélik a szülőket, végül beoltják-e a gyereket annak ellenére, hogy a szülők nem akarják?

2013. jan. 27. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"Börtönbe kerülhet egy házaspár, mert nem adattak be néhány kötelező védőoltást a gyermeküknek. Egy másik család gyermekét a gyámügyes rendőrökkel vitetné a rendelőbe, vagy átmenetileg intézetbe rakná, hogy beoltassa."

[link]

2013. jan. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Mi történik, ha valaki nem oltatja be a gyermekét"


Nem egy helyen történt meg hogy egy óvoda 80%-a elkapta a betegséget amit az oltás megakadályozott volna!Azok a gyerekek megbetegítették a többit akik nem lettek beoltva!

És mi lesz ha a gyerekek negyedrésze szövődményt kap el?

2013. jan. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Ugyanis azt mindenki tudja évtízedek óta hogy az oltások szövödménye a betegeknek csak töredéke!
2013. jan. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Az undorító hogy egyesek nyavajognak az egészségügyi ellátás miatt és amikor ingyen oltást kapna valaki azt meg nem veszik igénybe, mert többet tudnak egyesek mint az orvosok!Sok betegség kezd újra megjelenni pont emiatt!
2013. jan. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A mai anyukák nem emlékezhetnek már a sok halott gyermekre és a járványokra, amiket az oltások bevezetése állított meg. Örülni kellene inkább hogy kapnak oltást az emberek. Régen minden harmadik gyerek meghalt még 10 éves kora alatt.
2013. jan. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
Ez az 5-ös a hozzá nem értés meg a butaság mikor házasságra lép akkor abból tragédia lesz!Milyen szülő az aki biológiailag hülye és a saját gyerekének okoz hátrányt!
2013. jan. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

hhhhh.... Jesszusom, ennél értelmesebb válaszokra (is) számítottam :( kicsit olvassatok már utána egy témának, mielőtt elkezdtek össze-vissza hadoválni. és nem válaszoltatok a kérdésre, szóval kösz a semmit. kivéve az első válaszadót, persze. a többi meg vehetné a fáradságot, és legalább azt az egy cikket elolvashatná, na meg gondolkodhatna néha napján...legalább egy kicsit... a saját fejével.

továbbra is várom a válaszokat (véleményt nem kértem, kösz!) arról, hogy "végül beoltják-e a gyereket annak ellenére, hogy a szülők nem akarják".

2013. febr. 8. 18:57
 8/9 anonim válasza:

Szia!


Levelet küldtem erről, de ide is írok: A www.nebancs.hu-n találsz még érdemi információt az eljárásról a Jogtár fül alatt. Velük kapcsolatba is lehet lépni ez ügyben.:)

Remélem tudtam segíteni.

2013. jún. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
akkor nem lesz lukas a gyerek
2013. aug. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!