Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek mihelyst megfázok...

Csonkáné Edina kérdése:

Mit tegyek mihelyst megfázok a fülemre megy rá a megfázás? Bedugul, nem hallok normálisan sem alapból (fülhallgatót hordok), de ha megfázok akkor az sem használ semmit! Használok fülcseppet többfélét is kipróbáltam, hiába! Valaki más módszert tudna?

Figyelt kérdés
2013. jan. 28. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Fül-orr-gégészeten voltál? A szakrendelésen biztosan jobban értenek hozzá, mint mi itt, és ők biztosan találkoztak már ilyen esettel.
2013. jan. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gratulálok ha már amugy sme a legjobb a hallásod és még fülhallgatót is hordasz.

Van egy fül orr gégész ismerősöm, és megdöbbentő amit mondott hogy a mai tinik kb 40%-a már halláskárosult. ugy becsülik ezek az emberek 40 éves koruk körülre már hallókészülékre lesznek szorulva.

2013. jan. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Gratulálok ha már amugy sme a legjobb a hallásod és még fülhallgatót is hordasz."


Szerintem hallókészülékre gondolt, de mindegy.

2013. jan. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Télen szedj rendszeresen D vitamint. Betegség esetén emelt adagban.
2013. jan. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem csinálnak semmit a fül-orr-gégén ezzel nem tudnak! És persze nekem a rengeteg allergiám is rájátszik meg az asztmám!

Nekem már orvosfóbiám van elhihetitek!!!Azért kérdezlek itt titeket hátha valami gyógynövényes dolgot tudtok ajánlani!!!

2013. jan. 28. 15:40
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja és csak 30 éves vagyok!!!
2013. jan. 28. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!