Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok így elaludni. De...

Nem tudok így elaludni. De muszáj lenne pihennem. Hogy tudnék kipihentebben ébredni?

Figyelt kérdés
Amikor otthon vagyok rendszeres elalvási ciklusom van.Lefekszem fél 10-kor és kipihenten ébredtem még akkor is ha amikor 6 órakkor keltem. Szeptembertől kollégiumba lakok, 2 szobatársam van de ők sajnos elég későn fekszenek, beszélgetnek egymással, sokszor van, hogy fél 12 fele próbálunk elaludni. Ez engem nagyon megvisel, fáradt vagyok, meg ha nem bírok időben elaludni kimegy a szememből az álom.... Mit tehetnék, hogy többet aludjak vagy kipihentetőbbet? Szedjek valamit? Olvastam erről a Sedacur-ról, de nem tudom, hogy pontosan hogy is hat ez vagy érdemes-e ilyet kipróbálni. Köszönöm a segítséget!
2013. jan. 28. 18:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is kolis vagyok, bár a későn fekvők közé tartozom. Én vennék egy szemfedőt és egy füldugót, majd megpróbálnék elaludni, ha nem megy, akkor próbálkozz alvós teával, vagy velarianaval.
2013. jan. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!