Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ugye nem lehetek 19 évesen...

Ugye nem lehetek 19 évesen cukorbeteg?

Figyelt kérdés

Pár napja-hete folyamtosan ki vagyok száradva. Ennek oka az, hogy nem iszok szinte semmit, mert nem vagyok szomjas. És akkor napi 2-3 szor jön egy ilyen kiszáradás féle amikor alig kapok levegőt se nyálam, száraz a torkom.

Hozzáteszem, ha anélkül iszok hogy nem vagyok szomjas vagy nem ettem sósat amihez kell a víz, akkor az ivástól rosszul vagyok. A viztől ha csak egy kortytól is de hányingerem lesz.

Anya korházban dolgoztott 20 évig és azt mondja, menjek el egy vérképet csináltatni mert lehet, hogy cukorbeteg vagyok. Ugye nem??

Nem is tudom amúgy mitől lehetne... kb 1-2 éve alig eszek édeset. Havonta egyszer megkívánom a csokit és akkor megeszek egy fél táblával, vagy néha de nagyon ritkán kb 2havonta egy sütit a cukiban de ezen kívül... ritkán kávézok, jó néha egy-egy energiaital lecsúszik de az se napontva vagy hetente.

Utánaolvastam cukorbetegségnem és semmi tünet nem egyezik velem, kivéve a súlycsökkenést, de az azért van mert fogyózok. Mit tegyek hogy újra normális lehessek?:( Normális válaszokat légyszives. Köszi


2013. jan. 29. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Cukorbetegen pont, hogy sokat innál. Amúgy meg lehetsz, én 18 voltam, amikor az lettem, és kb. semmi édességet nem ettem, az I.-es típusú nem attól alakul ki.
2013. jan. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ásvány víz sem jó. Amúgy próbálj meg több folyadékot inni ha nem vizet akkor valamilyen gyümölcs teát. Az orvoshoz pedig mindenképp elmennék a helyedben lehet hogy a fogyózás miatt lett bajod.
2013. jan. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ásvány víz sem jó? kérdés akart lenni
2013. jan. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Normális vagy még akkor is ha cukros vagy. Amúgy lehet hogy csak inzulinrezisztenciád van vagy csak simán beképzeled az egészet. Egy vérvétel semeddig nem tart és megnyugszol, de a cukorbetegség független a csokievéstől...
2013. jan. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Muszáj innod, a fogyókúrához is elengedhetetlen. Mit jelent az, hogy rosszul leszel a víztől? Akkor ízesítsd meg citrommal, vagy egy kis szörppel.
2013. jan. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Semmi sincs kizárva... ez a lány csak 15 éves és már inzulinnal kezeli magát.... http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__3949..

Én 22 vagyok és hát eléggé úgy néz ki hogy az vagyok, de még hátra van 1-2 vizsgálat...

Van aki a születése óta az....ez persze nagyon ritka de előfordul.

2013. febr. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!