Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hány órát kell aludjak hogy...

Hány órát kell aludjak hogy kipihent legyek?

Figyelt kérdés
12 órát manapság senki nem alszik. Általában 9 órát alszom de mindig fáradtan kelek fel. Azt mondták ez azért van mert túlalszom és hogyha 7 órát aludnék akkor frissebben kelnék. Ez igaz?/ Mit tegyek hogy frissebben ébredjek?
2013. jan. 29. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
ez nem igaz. nekem felnőttkét is kell 8-9 óra ahhoz, h kipihenten ébredjek. Annak viszont elégnek kellene lennie. Nem lehet, h vitaminhiányos vagy? (Pl vas, magnézium hiánya okozhat állandó fáradtság-érzetet)
2013. jan. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 8 óra alvás után vagyok toppon. 7-nél kevésnek érzem, a 9-hez közelítve pedig már bágyadtan kelek.

Barátom 12 órákat alszik sokszor, de mindig fáradt. Valószínűleg vitaminhiányos, de nem hallgat rám..

2013. jan. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én ** éves vagyok és naponta 6-7 órát alszom és kipihenten ébredek

Azért ** évesvagyok mert letiltana a gyakori kérdések. Segítek16-

2019. szept. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
00:49 es vagyok remélem hogy nem tiltanak le hatodszorra
2019. szept. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!