Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem múlik el az ujjam zsibbadá...

Nem múlik el az ujjam zsibbadása. Mit csináljak (részletek lent hosszú)?

Figyelt kérdés

Kezdeném azzal hogy barom vagyok, aki ha lehet kerüli az orvost és még a vakbelét is magának szedné ki ha tudná.

A lényeg van egy bőrkeményedés szerű izé az egyik ujjamon (pont azon amit autószerelés közben pár évvel ezelőtt már sikerült széjjelkapnom csúnyán) Na gondoltam én azt az izét leszedem mert zavar. Szóval befőttesgumival elszorítottam az ujjam és lepróbáltam szedni a vackot. Persze nem sikerült. Leszedtem a gumit mert már egy ideje fent volt és gondoltam 5-6 perc és minden okés lesz visszamegy a vér bele, no problem. Hát félig így törtnént, viszont a bal mutatóujjam utolsó percének bal oldala zsibbadt és érzéketlen maradt. Ez volt 12 órája kb. Úgyhogy most őrzöm a pánikot. Ugye meg fog gyógyulni? Ha nem akkor sebészetre egyből, házidokit kihagyva.

Előre is köszönöm a segítséget.



2013. jan. 30. 14:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!