Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most mi következik? Újabb...

Most mi következik? Újabb arthroscopia? (magyarázat lent; kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

Július 31.-én műtötték a térdemet, mert azt hitték, a laterális meniscusom(a térdben levő egyik porc) szakadt le, de amikor behatoltak, kiderült, hogy a meniscusaim épek, viszont volt egy 2X 1,5 X1 cm-es porcos szabad test a térdízületemben (aminek a létezésére annak kapcsán jöttem rá, hogy hirtelen egy ízületi zárat okozott).

Tudni kell rólam, hogy genetikailag hajlamos vagyok a térdficamra, volt több is tinédzserkoromban, így a műtét végző orvosom azt mondta, ez a térdkalácsomról vált le, és az évek alatt nőtt meg akkorára. Ellenben egy másik ortopédus azt tartotta valószínűbbnek, hogy ez egy levált kondróma (jóindulatú porcdaganat).

Most megint érzem azt a kellemetlen feszítő érzést a térdemben, mintha lenne benne >>valami<< (kértem is MR időpontot, 21.-re kaptam).

A kérdésem -habár kicsit szakmaira sikeredett- azokat célozza meg elsősorban, akiknek vagy szaktudásuk van, vagy tapasztalatuk hasonló helyzettel. Az ő segítségüket pedig előre is köszönöm.



2013. jan. 11. 04:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!