Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vérvétel előtt lehet inni...

Vérvétel előtt lehet inni vagy nyugtatót bevenni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
inni kell, de csak vizet szabad. nyugtatót felesleges nem tart tovább 5 percnél a procedúra.
2013. jan. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Inni vizet szabad. Enni nem.

Nyugtatót én nem vennék be mert lehet, hogy behülyíti egy kicsit az eredményeket.

2013. jan. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2.-es vagyok és nem is láttom értelmét a gyógyszernek


én pl:. nagyon nem bírom a vér látványát és mindig lefektetnek, hogy véletlenül se legyen semmi

2013. jan. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem kell mennem, de én meg attól rosszul vagyok, ha szóba hozzák, hogy menjek el. Lever a víz, meg remegek. Szóval ha mennem kéne, egy dobozzal szednék be valszeg.
2013. jan. 30. 17:53
 5/6 anonim ***** válasza:
26%
menj el vérvételre menj el vérvételre menj el vérvételre menj el vérvételre menj el vérvételre menj el vérvételre menj el vérvételre menj el vérvételre menj el vérvételre menj el vérvételre menj el vérvételre menj el vérvételre menj el vérvételre menj el vérvételre menj el vérvételre menj el vérvételre menj el vérvételre menj el vérvételre menj el vérvételre menj el vérvételre menj el vérvételre menj el vérvételre menj el vérvételre menj el vérvételre menj el vérvételre menj el vérvételre menj el vérvételre menj el vérvételre menj el vérvételre menj el vérvételre menj el vérvételre menj el vérvételre menj el vérvételre menj el vérvételre menj el vérvételre menj el vérvételre menj el vérvételre menj el vérvételre menj el vérvételre menj el vérvételre
2013. jan. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem muszáj gyógyszert szednem. Tavaly voltam vérvételen a házidokim mondta nyugodtan szedjem be csak sima, tiszta csapvízzel.


A vérvételes nővérkének is mondtam és azt mondta nem baj, ha be kell venni akkor vegyem de ő is megemlítette a sima csapvizet tehát ne ásványvízzel.


A leletbe nem kavar bele simán kimutatható mi az és a doki tudja értelmezni a leletet.

2013. jan. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!