Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Cukorbeteg vagyok, és eddig a...

Cukorbeteg vagyok, és eddig a karomba adtam az inzulint. Hogyan mulasszam el a bedagadást? 15/L

Figyelt kérdés
Jövőhéten farsangi, és én is keringőzöm, a ruhám pedig ujjatlan. Tegnap előtt voltam felpróbálni, és döbbenten láttam a tükörben, hogy mennyire be van dagadva a karom az inzulintól. Nagyon csúnya így!:( Tegnap és ma már a hátsómba adtam a szurit.. Van esély arra hogy jövőhét szombatig lehúzódjon a dagadás a karomról? Esetleg valami görcsoldó krém Tipp? Segítsetek kérlek!:(
2013. jan. 31. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Jegeld és vizesruházd. Le fog húzódni a dagadás addigra.
2013. jan. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha hidegvizes ruhával borogatod, akkor remélhetőleg elműlik 1 hét alatt a duzzanat.

A jövőre jó tanácsként. Váltogasd a helyet ahová adod az inzulint. Nyugodtan adhatod a combodba is.

2013. jan. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy napi négyszer szúrom magam. Reggel a karomba szoktam, délben este a hasamba, késő este pedig a combomba. Eddig a hasam bírja a legjobban. A combom és a karom is nagyon be van dagadva, pedig oda csak napi egyszer adom!:( Nagyon nem tudok már máshová váltani.
2013. jan. 31. 15:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Én napi ötször szúrom magam, és mindig a hasamba. A karomon soha nem próbáltam, de a combom már teljesen be van csomósodva. Igaz elég "husi" vagyok, van pocakom, igy az még elég jól birja, bár már itt is vannak részek, ahol csomók keletkeztek.
2013. febr. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még el is múlhat addig a duzzanat. :)
2013. febr. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!