Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

16 vagyok, és a napokban rosszul lettem az iskolában. hányingerem volt, fájt a hasam és a gyomrom. A háziorvosom a sebészetre küldött, vakbélgyulladás gyanújával. Ott rövid tapogatás után, elküldtek a nőgyógyászatra, mert nem vbgyulladásra, hanem petefészek gyulladásra gyanakodtak. ott ultrahang után kiderült, hogy semmi bajom, egészséges vagyok. A háziorvosom a leletek után felírt egy gyógyszert, amire allergiás vagyok, nem szedhetem. Azóta itthon vagyok, de nagyon rosszul érzem magam. A gyomrom rettenetesen fáj, pár falat ennivalótól is jobb esetben teltségérzetem van,rosszabb esetben távozik a szervezetemből. Gyógyszert nem tudok szedni, mert a kevés táplálék miatt kimarná a gyomrom.(mondják a szüleim)

Hiába megyek orvoshoz, elküldenek azzal hogy egészséges vagyok. Mit kéne tennem hogy jobban legyek?!


2013. jan. 31. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
keress fel egy gasztroenterológust
2013. jan. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
megkérdezhetem h mi volt a gyógyszer neve?
2013. jan. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hasi ultrahangon voltál? Szerintem is gasztroenterológiára kéne menned.
2013. febr. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Most láttam, hogy írtad, hogy voltál ultrahangon. Az nőgyógyászati ultrahang volt?
2013. febr. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet. A gyógyszer neve Sumetrolin. kisgyermek korom óta allergiás vagyok rá. Az ultrahang pedig nőgyógyászati volt. A sebészeten semmi ilyet nem végeztek.
2013. febr. 1. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!