Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Páromnak elmúlik a gombás...

Páromnak elmúlik a gombás fertőzés magától?

Figyelt kérdés
Abba hagytam a fogamzásgátló szedését és azóta folyamatosan visszatérő hüvelygombám van amiről elolvastam hogy ez mellékhatás a hormon háztartás felborulása miatt.Most párom is elkapta tőlem és nem akarja bekeni canestennel mert hogy az őt biztos csípni fogja.próbáltam rábeszélni hogy kenegesse de nem tudom sajnos. ez elmúlik neki ha nem kezeli? és nekem mikor állnak helyre a hormonjaim hogy vége legyen már végre ennek. 7 hónapig szedtem a fogamzásgátlót.
2013. febr. 2. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem múlik el magától. Ha nem hajlandó kenni, akkor kérjél a nőgyógyásztól tablettát neki. Az úgy is hatásosabb.
2013. febr. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem múlik el magától. Sőt mindig vissza fog fertőzni téged. Mindenképp használnia kell valamilyen szert neki is és neked is. Addig neked sem fog elmúlni, amíg ő folyamatosan visszafertőz.
2013. febr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha nem keni akkor ujra elkapod. Nem csipné neki. Elvileg 2-3 napig napi 3-4szer kell bekennie. Viszont ha neki is van tünete lehet neki is kéne gyógyszeres kezelés. Paikon rotkán van tünete inkább csak hordozók. Ha van akkor az már elég erős fertőzés. Ha Te sem voltál még orvosnál neked is el kéne menni, mert a canesten a legtöbbe setben semmit sem ér. Több féle hüvely gomba van ki kell tenyészteni neked milyen van és akkor ugy ír fel gyógyszert az orvos. Ha pl candidád van az diéta nélkül nem mulik el. Én 2 évig szenvedtem vele amire végre kiderült hogy ja ez candida.

Egyébként a candibebé krém sokkal hatásossabb mint a canesten.

2013. febr. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az nem múlik el csak úgy. A gomba a legragaszkodóbb szarság az összes betegség közül. Komolyan mondom még a rákot is könnyebb eltakarítani o.0

De ha akarsz jót magatoknak, akkor ne azt a semmirevaló canestent kenegessétek, hanem valami alternatív cuccot. Mert különben soha az életben nem fogtok kijönni belőle.

példa: grapefruit mag olaj, ecet, propolisz. Ha szeretnél részletesebb leírást, akkor írj levelet.

2013. febr. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!