Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mi állhat a...

Szerintetek mi állhat a köhögésem hátterében?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja észrevettem hogy elég sokat köhögök naponta, így elmentem orvoshoz. Az orvos mondta hogy hörgést hall, felírt két gyógyszert, amit szedtem egy hétig, ez alatt a köhögés csillapodott, de el nem múlt. Amikor befejeztem a gyógyszerek szedését a köhögésem visszaállt az előző állapotba, így visszamentem az orvoshoz. Adott egy röntgenbeutalót, elmentem, megröntgeneztek, de a lelet teljesen jó, nincs semmi elváltozás benne. A leletet még nem vittem vissza orvoshoz.

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek mi állhat a háttérben?


(Kicsit több mint egy éve volt, hogy ugyanígy köhögtem, ott a vizsgálatok alapján egy lábon kihordott tüdőgyulladást állapítottak meg, viszont most hogy teljesen negatív a lelet, fogalmam sincs mi okozhatja)


2013. febr. 2. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kell menni ezzel és kivizsgáltatni magadat. Mi innen honnan tudhatnánk a valódi okokat?
2013. febr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úgy látom figyelmen kívül hagytad a leírást. Voltam orvosnál, a leletet hétfön viszem vissza, de addig is érdekel hogy itt mit gondolnak.
2013. febr. 2. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!