Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bulimia? Anorexia? Itt baj...

Bulimia? Anorexia? Itt baj van ugy érzem. Megoldas?

Figyelt kérdés
öm en 1 éve asszem bulémias vagyok ,lassan 20leszek de nem birok belle kimászni .170 cm vagyok es több mint egy eve keztem fogyokúrazni 88 kg voltam ....mikor lementem 84kgre (betartott/testmozgas,etkezés.szoval minden ).akkor 2x kicsufoltak.kint voltunk es sokat ittunk es hat tudjuk milyenek a pasik ha vlk nem 30kg vaságyastól.onnantól magamba zuhantam de addig nem volt semmi probléma akkor irtunk joktóbert/2011 elhatároztam h en ezt nem fogom elviselni es lefogyok mar csak azert is.alig ettem es elkeztem hashajtózni ( szüzteat) szedtem mindennap 3x meg akkor nem hanytam de napi 7x nagywctem telleg ami bement jöttki.mindenpercben csak arra tudtam gondolni " o fogyak mar le" amikor belenéztem /es meg mostis ha belenézek a tükörbe egy dagadt szart latok pedig mamár 58 kg vagyok.visszterve 16 eves koromtol volt az h ha tele ettem magam kihanytam.most 18 eves fejjel ez eszembe jutott milenne ha ....en a bevitt etelt kiadnam magamból + a hashajtó hatékonyabb és gyorsabb fogyas.minden eves elött bevettem a hashajtót kaja utan pedig hanytam heti 1-2 alkalommal.akkoriban meg csak kevésszer mert ugyanis az orvossag keserü ize nem volt elvezetes.ekkor mar ugye az erobik az orvossag es a napi hanyas megtette a hatását 77-70 kg közt ingadoztam ......majus fele keztem 67lenni....juniusban volt h suliból hazajöttem es egyböl a strandra mentem nem is ettem haza jöttem ha ettem vlmt kihanytam de termeszetessen csak az orvossagot mert csak azt ettem....junius vegere lettem 65-4 kg 3 napos nyaralason azt hiszem az alkoholon es a orvossagon kivül semmi nem volt bennem ugyanis a kajat v kihanytam v hasmenéssem volt......szóval távozott.julius -agusztust peste töltöttem lakótarsaimmal.(felköltöztem) ott keztem rajönni h ha nem veszembe az orvossagot akkor napota többször is tudok hanyni....szoval reggel es alvas elött vettem be az orvossagot napközbe pedig hanytam .....szeptemberbe hazaköltöztem ugyanis kezdödöt a suli.....6 kgt fogytam azóta szoval 64-58 lettem ha tele eszem iszom magam 60 de ezt nem birom elviselni mert ha nem eszek egesznap 56.5 kg vagyok es ezt szörnyü napi 10x mereckedem reggel suli utan eszek eves utan hanyas utan akkor 1 órara ra ......akkor vlmkor eszek az utan az elött hanyas es igy megy körbe körbe....napi 3 gyogyszer adagom napi 6-8 lett ..van h este veszek be 4 et egyszerre ......most történt az h meghalt a nyulam ....azota meg szörnyübb .....en en nem a wcbe hanyok hanem zuhanyzas közben .....1x rajottek h hanyok mert kannaba hanytam es beleejtettem a polom....anya kiszúrta pedig telleg eltakaritok magamutan mint egy jo kis gyilkos :D...de rajottek akkor 1 hetig anorexiasnak hivtak.nem tudom h most tudjak e remélem h nem ...de nehez igy az elet.7honapja van baratom es ö tud rola a vékony lanyokat szereti en meg 58 kgs is husis vagyok vagyis annyak latom magam ..es felek h nem tetszek a baratomnak ....neki is elmondtam es teljesen jol fogadta .....de tudom ha nem allok le meghalok vagy vlm bajom lesz de nem tudom h kellene...ez a betegseg rosszabb mint egy mókus kerék....a torkodban erzed a kajat,es egy hang mintha mondana na hany egyet nem lesz belle baj ,csak egyet..ha vlhova ugy megyek h ettem ....es latom magam a tükörbe v a varosba a üzletek kirakatában legszivesebben elsirnam magam milyen dagat koca vagyok....de ha hanyas utan megyek vekonynak es szepnek latom magam ......

2013. febr. 4. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Sürgősen menj el pszichiáterhez. Tudnak segíteni.
2013. febr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tenyleg menj surgosen orvoshoz! Ez nem jo amit te csinalsz!


En viszont anorexias voltam es Majusban csak 37 kg voltam, most vagyok 46,5, de mondjuk magas sem vagyok csak 153,5 cm, de en is ujra le akarok fogyni, ujra szamolom hany kaloriat eszem minden nap.

18/L

2013. febr. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
orvos? megha olyan fejlett rendszer lenne mint amerikában elmennék de itt kicsit gaz a helyzet...:/
2013. febr. 4. 17:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nem orvos nem tud neked segíteni... ergo...
2013. febr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!