Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy endokrinológus segíthet?

Egy endokrinológus segíthet?

Figyelt kérdés

Elég alacsony vagyok( nem kórósan). Szeretnék még nőni, olvastam, hogy növekedési hormont már mesterségesen is elő lehet állítani. Szerintetek esetleg egy endokrinológus tudna segíteni ( tudom vannak mellékhatások, mint pl. a cukor betegség kialakulása, de, ez engem nem érdekel, én inkább magasabb szeretnék lenni)?

16 éves vagyok és fiú, szóval lehet, hogy még nem fejeződőtt be a csontok növekedése.


2013. febr. 4. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:

" tudom vannak mellékhatások, mint pl. a cukor betegség kialakulása, de, ez engem nem érdekel, én inkább magasabb szeretnék lenni)"


Gratulálok, sok eszed van 16 évesen. Kit érdekel egy kis cukorbetegség? Csak naponta ötször szúrhatod magad, aztán esetleg megvakulsz, és levágják a lábad, de ki a francot érdekel, a fő, hogy magas legyél.


Nem, nem segíthet az orvos, mert nem idióta.

2013. febr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, a legjobb barátom cukorbeteg, és mellesleg biosz spec-es vagyok. Hiába próbálnám elmagyarázni, úgyse értenéd meg.....
2013. febr. 4. 19:35
 3/4 Sunflowers ***** válasza:
16 évesen még bőven nőni fogsz. nem hinném, hogy ilyen fiatalon bárki is hormonokkal bombázna. szerintem nyugodj meg, és ne aggódj ilyeneken, és hagyd, hogy a tested megoldja magától.
2013. febr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A szüleim is alacsonyak, szóval magamtól én se fogok megnőni:S
2013. febr. 4. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!