Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kinek milyen volt a legalaposa...

Kinek milyen volt a legalaposabb iskolaorvosi vizsgálata, illetve hány évesen?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg háziorvosi vagy egyéb szűrővizsgálat, ami nagyon részletes és alapos volt..
2013. febr. 4. 23:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
63%

nekem bőven elég volt minden gimis évben az orvosi vizsgálat. melltartó nélkül csukott szemmel mászkerálás, még jó, hogy első év után a bugyinkba nem néztek be. és női orvos volt, egy érzéketlen p...

mert ugye a magyarázat, hogy miért kell, mindig az volt, csak csináld, mert kell, minek kérdezel.

2013. febr. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
14%
Énutállom a nő orvosokat kivéve fogorvosba börgyógyászba nem de he komolybb hej akkor férfi orvos legyen.
2013. febr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
és mennyire másabb egy doktornö mondjuk fogorvosban vagy börgyógyászban?
2013. febr. 5. 21:36
 4/26 anonim ***** válasza:
87%

Én egészségügyi állapotfelmérésen voltam, na az elég alapos volt. Először is az orvos azt kérte, hogy alsónadrágig vetkőzzek le, tehát cipő, nadrág, zokni is lekerült, illetve felül is minden, természetesen. Először meg kellett állnom előtte és végignézett rajtam a fejem búbjától a lábujjaimig. Aztán sétálni kellett lábujjhegyen, majd sarkaimra állva is. Utána leültetett és méretet vett a fejkörfogatról, belenézett a torkomba, fülembe. Megmérte a vérnyomásomat. Ezt követően megint fel kellett állnom és meghallgatott. De olyan alaposan, hogy meglepődtem. A szívemet is percekig hallgatta, több pontra is tette a fonendoszkópját. Aztán még az is kérte, hogy szájon át sóhajtsak nagyon mélyeket, az egész mellkasomat meghallgatta, de mondom, sokkal tüzetesebben, mint korábban bárki. Utána a hátamon ugyanez. Aztán végigtapogatta a gerincemet, derekamat. Megint leültetett és mondta, hogy tegyem a tarkómra a kezemet. És áttapintotta a nyaki és hónalji nyirokcsomókat és még a mellkasomat is, mint a nőknél az emlővizsgálat. A mellbimbóimat is körbenyomkodta. Na és itt jött el az, amire nem számítottam: azt mondta, hogy vegyem le az alsót is. Ott álltam a doki előtt egy szál f..ban. Ő leült és komótosan megnyomkodta a hasam alját, köhögnöm kellett, betapintott a "sérvkapukat" vizsgálta. Aztán szó szerint "töviről hegyire" áttapintotta a farkamat is, majd hátrahúzta a bőrt és benézett a húgycsőbe.

Utána nagyítóval az összes anyajegyet átvizslatta, mert a hasamon, mellkasomon van egy pár.

Ezt követően fel kellett feküdni a vizsgálóágyra anyaszült meztelenül és először a mellkasomat átkopogtatta, a hasmat végigtapizta és gyakorlatilag a hasam alját is olyan részletesen, ún kismedencei vizsgálatot végzett. Áttapintotta a golyóimat is és mégegyszer ellenőrizte így fekve a sérvet. Aztán a térd, boka ízületeket hajlítgatta, a lábfejemet is, a lábujjaimat széthúzva megnézte, hogy nincs-e gombás fertőzés. Utána egy kisultrahangos készülékkel a szívem tájékát, a hasi nagy ereket, a combi artériákat és végig a lábszáron végig dopplerezte. Ez hangokat adott, azt mondta, hogy a keringést ellenőrzi. A legnagyobb furcsaság meg a végére maradt. Gumikesztyűvel felnyúlt és a prosztatámat is megvizsgálta. Az egész tartott kb fél óráig, férfi orvos volt, olyan határozott stílusban utasított, hogy gondolkodni nem volt időm, nemhogy ellenkezni, de mégis annyira korrektül viselkedett, hogy nem éreztem megalázónak. A meztelenkedés furcsa volt, mert semmi ilyen "papírköntös" vagy ilyesmi nem volt rajtam. Hanem az első 10 percben csak a gatya, utána az sem. De kibírtam. Szerintem nem volt olyan négyzetcentim, amit ne vizsgált volna végig.

2013. febr. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem semmiféle iskolai állapotfelméréshez nem kell meztelen vizsgálatot végezni,a nemiszervek vizsgálatán amúgy sem kötelező résztvenni,a prosztata vizsgálatát meg 40 év feletti férfiaknak ajánják.Én biztos nem egnedtem volna hogy iskolásként a fenekembe nyúlkáljon bárki is.


Iskolai vizsgálaton csak az alapvizsgálatokat engedtem,tehát nemiszerv vizsgálatán egyik diáktársam sem vett részt,megmondtuk ezenkívül minden vizsgálatot elvégezhet.

2013. ápr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
32%
4-es FAKE
2013. ápr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
0%

A 4-es nem fake. Valaki írt privátot is ezügyben. Ha olvassa, örülnék.

Szóval a történet szóról szóra lezajlott. Annyi "fake" van benne, hogy megrendezett perverz összejövetelen zajlott, fetisiszta fiatalokkal, de valódi orvossal, aki szakszerűen vizsgálódott.

2013. máj. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
27%

már megint jönnek a hülyeségek h "ne engedd".


igen, iskolaorvosi nekünk is hasonló volt, csak nem kellett felfeküdni sehova, de attól még gatya le és 6-8-asával mentünk be, ott látás, vérnyomás, fül, torok, minden. aztán here, fitymaszűkület, húgycső, de szerencsére prosztata nem volt ... az gáz lett volna. de megvoltunk így 8-an is kb 20 perc alatt

2014. febr. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%

ez nem hül yeség,akárki előtt mert orvos nem tolja le senki,szemorvos szemet néz,fog orvos fogat.Az nemiszervhez meg szintén van szakorvos urologus,nőgyógyász.Felnőtt sem megy vizsgálatra,ha igen saját döntésből,maga választ akár orvost,nem akárkihez megy.Ilyen-olyan dumával akkor felnőtteknél üzemorvosnál is lehetne nyúlka-piszka.


Ha megtanítják a fiatalokat helyesen tisztálkodni,mert nem egy írta hogy nem tisztálkodott rendesen,nem tanították hogyan kell,vagy elhagyagolta magát és ettől alakult ki,akkor kevesebben írnának,vagy ha tudnák mire figyeljenek magukkal kapcsolatba oda.


Birkának sem kell lenni,beállni a sorba,és eltűrni mindent.Nem állatok vagyunk.Akinek tetszik a tömeges felvonulás ott a lehetőség előtte.Korábban és most is sok helyen semmi gatya mustra nincs,akinek ez nem tetszik tessék szót emelni,ha meg nincs vele gondja ott a lehetőség és kész.Így mindenki jól jár.

2014. márc. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
56%
Tuti nem tolnám le a boxert,ha megakarom nézetni magam megyek szakorvoshoz,alapvizsgálatot meg nyugodtan csinálhat az iskola orvos.
2014. márc. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!