Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy elmúljon?

Mit csináljak, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
Előző hétfőn kezdődött a betegségem masszív torokfájással. Most már nem fáj, viszont állandóan váladékot kell felköhögnöm. Ez már jó pár napja tart. Esténként köhögő rohamaim vannak, folyamatosan köhögnöm kell, reggel pedig kapar a torkom és felgyülemlik a váladék az orromban és a torkomban is. Legjobban az zavar, hogy semmi változás, hogy jobb lenne vagy valami és már nagyon unom. Eddig amikor beteg voltam 3-4 nap alatt meggyógyultam szerencsére, úgyhogy nehezen bírom, hogy már több, mint egy hete szenvedek ezzel. Lázam nem volt. Most köptetőt szedek, de ez se nagyon segít. Ötletek? Nap közben amúgy egész jól vagyok, néha kell köhögnöm, meg orrot fújnom, amikor felgyülemlik a váladék, nincsenek olyan köhögő rohamaim, mint esténként.

#váladék #reggeli_torok_kaparás #esti_köhögő_roham
2013. febr. 5. 09:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem most ez segített: lándzsás útifű tea, de literszámra kell inni.

Ha hurutos köhögés, és felgyűlik a váladék, jó a kakukkfű tea, hurutoldó és köptető hatású, torokfájásra meg a papsajtlevél. Ezeket a gyógyteákat csak mézzel édesítsd.

És persze az extra adag C vitamin is segíti a gyógyulást.

2013. febr. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!