Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom? Hasnyálmirig...

Mi lehet a bajom? Hasnyálmirigy gyulladásom van?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú leszek!


Nem szívesen mennék el dokihoz, mert időm nem igazán van rá, meg ki tudja nem-e ad beutalót, ezért itt kérdezem meg a dolgot, hátha vki tud segíteni.

Hétfő óta, tehát 3 napja a hasam felső része fáj, de nem úgy meg nem ott fáj, mint amikor elrontom a gyomromat vagy másnapos az ember, hanem ha hason fekszek, és ha megnyomom a hasam. Fáj, ha nevetek, tüsszögök. Evésnél ugyanakkor nem fáj, ha sétálok akkor sem érzem. Először izomlázra gondoltam, mert pénteken edzésem volt és felülések sokaságát csináltam, de se szombaton, se vasárnap nem volt semmi bajom, illetve, az soha sem tartott 2 nappal tovább tehát ezt kizártam. Utána olvastam, hogy mi lehet én erre gondolok, már mint a hasnyálmirigy gyulladásra szerintetek?


2013. febr. 6. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg inkább az izomláztol van.Nyugi.

Nekem is eltartott napokig.

2013. febr. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nah, jó, de 2 napig nem volt izomlázam, aztán utána lett vagy mi?
2013. febr. 6. 23:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Most vagy tippeket vársz, amik azért ritkán fedik le pontosan a valóságot, vagy elmégy orvoshoz, a diagnózis miatt.


De például ezért eszik az ember 'viszonylag' jól, én például nagyot kurrrr.vaanyáznék, ha gond lenne a hasnyálmirigyemmel.. Bakker szinte semmi szénhidrátot nem eszem, egy hét alatt eszem annyit mint más ember egy nap alatt. Ellenben a más emberek, vagyis a többség ha hasi problémákra panaszkodik, miután minden nap teletömi magát kenyérrel (jó kis gluténnal, keményítővel) meg tejes kajákkal, hát nem meglepő hogy elég hamar tönkremennek.


És vagy te, akinek most jött el az izomláza. Nekem is 2 nap múlva szokott hason, főleg ha késő délután, estefelé edzettem.

2013. febr. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
A patológián majd kiderül.
2013. febr. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a véleményem, hogy tényleg sok a hipohondriás, meg javarészben ciberhondriás ember, akik mindent hisznek, akár egy kis megfázásra is.

Nincs semmi bajod, izomláz az... Bárkinek lehet, nem fogsz belehalni, a neten meg ne igen keresgess utána, mert sok a baromság. Esetleg hivatalos orvosi lapokon, de ott se találsz majd semmit. Ha viszont hajthatatlan vagy, menj csak el dokihoz, aztán majd megmondja, hogy nincs bajod.^^

2013. febr. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ/válaszokat :) Bízom benne, hogy elmúlik, ha nem akkor muszáj lesz elmennem orvoshoz...
2013. febr. 7. 13:23
 7/7 anonim ***** válasza:
A hasnyálmirigy gyulladást a fizikai tünetei mellett a vér laboreredményei mutatják ki teljes biztonsággal. Egy vérvétel eldönti, és ha az van, ha za sem engednek, mert ez elég komoly betegség, amelyet kezelni kell.
2013. márc. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!