Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az lehetséges, hogy levegő...

Az lehetséges, hogy levegő került a szervezetembe? Vagy valami folyadék?

Figyelt kérdés
Tudom én vagyok a hülye, de kipróbáltam az sp-t (orron át) amitől másnap fájt a mellkasom nagyon. Elmentem ügyeletre, orvoshoz, rötgen. Semmit nem mutatott. Pár hónap eltelt és a rekeszizmomnál nem egyforma a két oldalam, van egy kis "púp"om, mintha levegővel lenne telve ha megnyomom és úgy érzem van ott valami. Most érzek ilyet a másik oldalamnál is a csípőcsont környékén és ugyanolyan kis pukli. Szerintetek ez lehet levegő? És lehet különösebb szövődménye? A hónapok alatt már egészen megszoktam, szóval ha nem veszélyes, akkor nem foglalkozok vele. Egyébként lehet nem ettől van amit gondolok. Ja és néha mintha feljönne egy kis gyomorsav, nem tudom összefügg-e a dolog.
2013. febr. 8. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a jo bánatot probáltál ki?
2013. febr. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
áh ne is törödj vele, fölösleges elmenni orvoshoz... másnem rákban halsz meg
2013. febr. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Speed. Oké csak ha az orvos sem csinál semmit...
2013. febr. 8. 16:51
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyébként ha rohadt sokat eszek akkor van a gyomorsav, szóval valami refluxra is gondoltam.
2013. febr. 8. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!