Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy/hol szerezhetnék nyugatot...

Hogy/hol szerezhetnék nyugatot vagy hangulat javítót?

Figyelt kérdés
mostanába eléggé ki vagyok idegileg.. tudom hogy kamasz kor meg minden, de szerintem ez már nem az.. elég stresszes vagyok, mindenen felhúzom magam és akkor ha beszélnek hozzám csak idegesebb leszek és még jobban felhúzom magam vagy vissza sem szólok, meg mindig rám jön hogy mennyire elegem van mindenből meg mindenkiből és olyankor már olyan sírógörcs szélén vagyok.. és ez megy minden nap ezért van hogy néha vagdosom is magam.. mit tehetnék? ha esetleg vennék valami nyugtatót vagy hangulat javítót?? kiadják vény nélkül??? vagy hogy megy ez?

2013. febr. 8. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a Valeriana Relax gyógynövényes kapszulát szedem idegessére. Nekem bevált. Vény nélkül kapható a gyógyszertárban, fitotékában.

Orvosi nyugtatót szerintem ne is akarj! Kamaszkorban főleg nagyon veszélyes és nem kéne rászokni. Maradj inkább a természetes dolgoknál.

2013. febr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A citromfű tea is nagyon jó!!
2013. febr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valeriana is jó, meg egy kis magnézium B6
2013. febr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!