Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetnék igazolást?

Hogyan szerezhetnék igazolást?

Figyelt kérdés

nos szerdáig voltam kiírva a háziorvosnál,ma voltam fogászaton mert ínygyulladásom van. De holnapra kéne egy igazolás,semmi kedvem bemenni:(

Szülői kilőve.

Az osztályfőnők meg a családsegítőm igazolását nem fogadja el...


2012. febr. 2. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
remélem, sehonnan
2012. febr. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Holnapra ki kellene találnod valamit hogy elmehess a háziorvoshoz, mert nem érzed jól magad.

Pl. hánytál és enyhe hasmenésed van, egy kis hőemelkedéssel. Nem mertél suliba menni. stb. stb.


Ezzel simán kiír. Max. ír fel egy rakat orvosságot, nem váltod ki.

2012. febr. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a rendes választ:))
2012. febr. 2. 09:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtisztább,ha nem kamuindokkal mész igazolásért(az nagyon átlátszó és a mai világban nem hiszem,hogy egy orvos ezt meg meri kockáztatni,pláne,ha látja,hogy amúgy makkegészséges vagy),hanem visszamész a fogdokidhoz,és vagy megpróbálsz tőle valami speciálisan fogravaló fájdalomcsillapítót kérni,és azzal(annak bevétele, beszedése mellett) elmész isibe,vagy ha a fogdoki vállalja, hogy ad igazolást,akkor azzal maradsz otthon.


Ma amikor még az igazi rokkantakat is vegzálja( [link] a kormány,nem érdemes lógni.Ha a tanár látja rajtad,hogy forró,piros a fejed,szédülsz,csillog a szemed a láztól és rosszul vagy,ugyis maga fog hazaküldeni,akkor pedig máris nem kell igazolás.

2012. febr. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. febr. 2. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!