Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi Történhetett velem? HELP PLS

Mi Történhetett velem? HELP PLS

Figyelt kérdés
voltam osztály kiránduláson,egész nap turáztunk,mászkáltunk.este ugye egész este nem aludtunk,1percet se.reggel mikor elmentünk reggelezni,feltünt,hogy minden olyan álomszerü,amihez hozzá értem szinte nem is éreztem.minden fényes volt,alig tudtam gondolkodni.miny egy álom.másnapra ezek megszüntek.többször ezt nem tapasztalyam.mi történhetett velem?értelmes válaszokat,köszönöm.

2013. febr. 8. 21:15
 1/5 A kérdező kommentje:
helyesírási hibákért elnézést.
2013. febr. 8. 21:19
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak a kialvatlanság miatt volt, ha azóta nem volt és csak akkor volt ilyen.
2013. febr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Így van, egyszerűen alváshiányod van.
2013. febr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. febr. 8. 21:49
 5/5 anonim ***** válasza:
He-he... majd ha idosebb leszel sokszor fogsz ilyet tapasztalni atbulizott/alvas nelkuli hetvegeken, foleg, ha meg egy kis alkoholt is fogyasztasz melle ;)
2013. febr. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!