Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Okozhat az sok bélgázt, hogy...

Okozhat az sok bélgázt, hogy náthás vagyok és a torkomból lenyelem a taknyot?

Figyelt kérdés

Gusztustalan, de ez van. 2 hete totál nátha vagyok, vastagon fújom az orromat és tömény sárga taknyot köhögök fel. Mivel a torkomban is van egyszerűen akaratlanul is lenyelem, nem tudok vele mit kezdeni. Azóta kb állandóan fingok is, de ilyen büdöseket, néha meg sokat, de nem büdöset. Nem eszek mást, mint eddig. Tegnap vettem be hashajtót, hátha amiatt, az hatott is, ma csak kétszer fingottam olyan büdöset.

Lehet, hogy a lenyelt takony okozza? Mert akkor rohanok antibiotikumért, mert ez már a csajom előtt is ciki.


2013. febr. 8. 21:17
 1/4 A kérdező kommentje:
És az a legrosszabb, hogy érzem, ahogy megy bennem a levegő és tudom, hogy ki fog jönni. Még espumisant is vettem be pasi létemre, de rohadtul nem használ.
2013. febr. 8. 21:20
 2/4 anonim ***** válasza:

1, A fingás ciki a csajod előtt, de a takony felszívása és lenyelése nem?


2, Taknyot nem köhögsz fel.

2013. febr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát most arról nem tehetek, hogy az orromból folyik lefelé, pedig kb állandóan fújom. Undorító, de hurutosan köhögök, sárgát ha meg nyelek egyet egyszerűen megy lefelé, érzem. Azt hittem elmúlik, de nem. Gondolhatod, hogy nem szívom az orromat, nem köpködök és nem eszek taknyot önszántamból.
2013. febr. 8. 21:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha sérga, akkor menj orvoshoz, mert bakteriális fertőzés lehet és arra már gyógyszer kell.
2013. febr. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!