Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor fogok nőni?

Mikor fogok nőni?

Figyelt kérdés
Már majdnem egy hónapja növekedési fájdalmaim vannak, de még nem nöttem semmit(mérem magam).Mikor fogok nőni?Amikor majd elmúlik?

2013. febr. 8. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy érzed a növekedési fájdalmat? Mekkora vagy, hány éves, szüleid mekkorák?
2013. febr. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2013. febr. 8. 23:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első kommentemre válaszolj, akkor adokbértelmes választ. Illetv a nemed sem egyértelmű
2013. febr. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azt arra linkeltem ,hogy hány éves vagyok meg hogy hogy érzem a fájdalmat mert azt már ott leírtam.amúgy lány vagyok.most 166 vagyok anyu 171 apu meg 178.
2013. febr. 9. 12:22
 5/7 anonim ***** válasza:
növési fájdalmak? na ez érdekes..
2013. febr. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem hallotál még róla? O.o pedig van és nem kellemes érzés.keress rá.
2013. febr. 18. 20:00
 7/7 shangsawa válasza:
Kamasz koromban nekem is iszonyú sokat fájtak pl. a lábaim.Mintha a csontjaimat nyújtották volna, nagyon kellemetlen volt. És hát igen szép hosszú nő lett belőlem :D A növekedés (a fájdalom ellenére) elég lassú folyamat, tehát hiába méred magad, nem fogsz egyhamar változást tapasztalni. Azt javaslom, csak pár havonta méreckedj. Annyi idő alatt talán tapasztalhatsz némi kézzel fogható eredményt.
2013. ápr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!