Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fogok még nőni? 197cm vagyok

Fogok még nőni? 197cm vagyok

Figyelt kérdés

Egyáltalán normális ez 17 évesen? :D csak mert a környezetemben nincsenek ekkora velem egykorú gyerekek.

Nincsenek is magas rokonaim.


2013. jan. 3. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet, h normális. Orvosnál voltál evvel? Kértél hormonvizsgálatot vagy agyi CT-t?

Orvos vizsgálatokból meg tudja mondani, hogy normális-e a magasságod vagy nem.

2013. jan. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem voltam még miatta orvosnál
2013. jan. 3. 12:52
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
a férjem 14 évesen volt 189, 202 centrire nőtt egészen 19 éves koráig. Szerintem pár centit még te is fogsz.:) a magas pasik a legjobbak, sose szégyelld a magasságodat! :)
2013. jan. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 macilány12 válasza:
szia. 18 éves korodig nölsz.de azt nem irtad hogy mi a nemed.
2013. jan. 4. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Fiú vagyok.

Nem szégyellem bár néha jobb lenne alacsonyabbnak lenni. Az a jó benne hogy több helyen is elhiszik hogy nagykorú vagyok meg nem kötnek belém sokan :D

2013. jan. 4. 10:29
 6/7 poiu ***** válasza:
Sokat már nem növekedsz. Miért nem sportolsz (kosár)?
2013. jan. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen egy hormonvizsgálat nem ártana ha a családban nincsenek magas emberkék. És a koponya MR is, ha a háziorvosod is indokoltnak látja ezeket.
2013. jan. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!